Úvod > Eko-Plast > Agrotextília tkaná čierna

Agrotextília tkaná čierna

Katalógové číslo:A5
Dostupnosť:Nie je na sklade
Záruka:24 Mesiacov
Množstvo:1 m2
Počet ks/balení:
Cena: 0,72 €
Vrátane DPH
bez DPH: 0,60 €

Vyberte parameter.:Popis

Agrotextília tkaná 100 g/m2 odtieň čierny so zelenými pásikmi. Jedná sa o špeciálnu tkaninu s vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou, ktorá zabraňuje prepúšťaniu pôdy alebo aj jednotlivých frakcií makadamu do nižších vrstiev podložia, čím spevňuje celkove nosné podložie. Odporúčame agrotextíliu využiť pri pokládke EURA Maxi - plastových zatrávňovacích dosiek, okrajových líšt EKOBRIM, resp. pri pokládke zámkovej dlažby a pod. Pre jej veľmi dobré vlastnosti sa používa pri okrasných záhradných úpravách, v poľnohospodárstve a stavebníctve. V záhradníctve vytvára dobré podmienky pre rast okrasných rastlín, kríkov a stromčekov. Je dobrým pomocníkom pri úprave plôch okrasnými kamienkami, mulčovacou kôrou, farebnou štiepkou a pod. Zabraňuje rastu burín, prepúšťa vzduch a vodu. Dobre udržiava pôdu vlhkú - znižuje rýchle odparovanie vody.

Chráni rastliny a pestované plody /napr. jahody/ pred blatom po polievaní a dažďoch. V neposlednej miere chráni koreňové systémy pred mrazom.

Fóliu môžme upevniť do pôdy plastovými klincami, ktoré sa dodávajú k lište EKOBRIM alebo agrokolíkmi k sieti proti krtom.

 

25/165 Balenie obsahuje 25 bm x šírka 1,65 m

50/165 Balenie obsahuje 50 bm x šírka 1,65 m

25/210 Balenie obsahuje 25 bm x šírka 2,10 m

50/210 Balenie obsahuje 50 bm x šírka 2,10 m